تبلیغات
جنگ نرم«soft warr» - تغییر باورها و اعتقادات در جنگ نرم

جنگ نرم«soft warr»

جنگ نرم جنگ عقاید هاست مراقب باشید!!

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جنگ نرم«soft warr» خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبریمقام معظم رهبری میفرمایند:

جنگ نرم یک عرصه‌ی بسیار وسیعی است و روزبه‌روز هم با گسترش این فضای مجازی دارد گسترده‌تر میشود و خیلی هم خطرناک‌تر از جنگ سخت است.یعنی در جنگ سخت، جسمها به خاک و خون کشیده میشوند، ولی روحها پرواز میکنند و میروند به بهشت؛ امّا در جنگ نرم، اگر خدای نکرده دشمن غلبه بکند، جسمها پروار میشوند و سالم میمانند، ولی روحها میروند به قعر جهنم؛ فرقش این است؛ لذا این خیلی خطرناک‌تر است.


امروز دشمن اگر هم به فرض، یک کار نظامی را انجام میدهد، با هدف تصرّف فضای فکری و روحی کشور است؛ اگرکار اقتصادی، کار امنیّتی و کار روانی میکنند، از فضای مجازی، از ماهواره، از رادیوها و تلویزیون‌ها و از مبلّغان دهان‌به‌مزد و سخن‌به‌مزد در اطراف دنیا استفاده میکنند، همه با این هدف است.


امروز از همه طرف با انگیزه‌ی دینی مردم دارد دشمنی میشود؛ برای اینکه ایمانها را اوّل در جوانها و بعد در طبقات گوناگون دیگر به عناوین مختلف، به اَشکال مختلف از بین ببرند.


پایگاه‌هاى اینترنتىِ فراوانى وجود دارد که هدفشان این است که عفّت و حیای جوان مسلمان را از بین ببرند.
برچسب ها:محمد یوسفی، وبلاگ جنگ نرم، تصاویر جنگ نرم، جنگ نرم چیست،

[ پنجشنبه 10 فروردین 1396 ] [ 09:08 ق.ظ ] [ محمد یوسفی ]

[ نظرات() ]